top of page

NASZA WIZJA

Problemy nowoczesnego świata wymagają nietuzinkowych rozwiązań i osób z niecodziennym podejściem. Fundacja Golden Ratio powstała w 2020 roku, aby tworzyć takie rozwiązania na szeroką skalę. Organizujemy i wspieramy projekty, których celem jest wprowadzenie stałych zmian zarówno w świadomości jak i podświadomości społeczeństwa, aby wspólnie tworzyć nową rzeczywistość, która będzie wspierać nasze zdrowie, rozwój i marzenia. 

Pytasz, co robimy?

Otwieramy ludzi na zasobność.

Nasza wizja: About

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Nad czym obecnie pracujemy?

AGENCJA COACHINGOWA SPIRITUAL COACHING

Agencja Spiritual Coaching powstała w roku 2016 z inicjatywy naszego fundatora Davida Weidemann, któremu przyświecał pewien cel: uzdrawianie uzdrowicieli. Od tego czasu do jego agencji dołączyły kolejne osoby, które podzielają jego wizję i na codzień angażują się w wielowymiarowy rozwój jednostki poprzez sesje indywidualne i grupowe. W Spiritual Coaching wierzymy, że wszystko zaczyna się od decyzji. Więcej na temat pracy Spiritual Coaching przeczytasz tutaj.

THE HIGHEST LAW - NAJWYŻSZE PRAWO

THL jest metodą, która pozwala na dialog z własną Duszą. Nie tylko poszerza świadomość, ale pomaga odblokować kanały, dzięki którym jesteśmy w stanie spojrzeć holistycznie na nas samych i naszą codzienność. Jej efektywność widoczna jest zarówno jako samodzielne narzędzie, ale również świetnie łączy się z innymi modalnościami. Szkolenia, które prowadzimy, przygotują Cię zarówno do pracy z klientem jak i samym sobą. Technika Najwyższego Prawa idealnie sprawdzi się jako początek drogi do samoświadomości. Więcej o technice znajdziesz tutaj.

ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI

Warsztaty Świąteczne Porządki prowadzone przez renomowanych nauczycieli i propagatorów rozwoju duchowego - Doroty Puzio, Davida Weidemann i Katarzyny Marek - były możliwe dzięki zaangażowaniu i pracy zespołu Fundacji Golden Ratio. Te czterodniowe warsztaty, które odbyły się w dniach 10.-13. grudnia 2020, były pierwszym projektem Fundacji i zostały zorganizowane z intencją uzdrowienia relacji z najbliższymi, aby jednostka rodzinna zredefiniowała Święta. Świąteczne Porządki były procesem grupowym, w którym niemal 300 osób podjęło się ważnego procesu uporządkowania swojego życia wewnętrznego oraz rodzinnego. Więcej na temat warsztatu Świąteczne Porządki dowiesz się tutaj.

ŚWIĄTECZNA AKCJA - PRZEBUDZENIE ZASOBNOŚCI

11 grudnia 2021 Fundacja Golden Ratio wraz ze Spiritual Coaching zorganizowała warsztaty "Świąteczna Akcja - Przebudzenie Zasobności: Obudź w sobie Miłość, Radość i Dostatek". Zgodnie z głównym hasłem Fundacji "Otwieramy ludzi na zasobność" warsztaty były procesem grupowym mającym na celu uzdrowienie nieuświadomionych wzorców braku. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na cztery wybrane przez organizatorów cele dobroczynne: pomoc osobom uzależnionym, wsparcie dla osób bezdomnych w Szczecinie, dotacje na rzecz psów przewodników dla osób niewidomych oraz ochronę pszczół. Więcej na temat tego wydarzenia dowiesz się tutaj.

Nasza wizja: List
bottom of page